Leden 2012

Stojan

29. ledna 2012 v 13:46 | Nessie and Kreetin |  Zajímavosti
Tady jsou tipy jak nasadit stojan:

Tady je návod jak nasadit stojan např.
Duce Gorgonovi,Clawdovi Wolfovi.


Tady je návod jak nasadit stojan např.
Frankie Stain,Lagooně Blue,Draculaura...

Lagooně Blue jdou sundat ploutve.

Např.Duce Gorgonovi jdou sundat ruce.

Např.Frankie Stain jdou sundat ruce a zápěstí.

Latinský obleček

28. ledna 2012 v 11:00 | Nessie and Kreetin |  Sportovní

Latinský obleček pro panenku My-scene


Tento obleček je pro panenku My-scene.Je tvořen z mátově zelené a tmavě růžové.Zdobení je z perliček.Růžových a bílích.Partner má na sobě džíny a růžové sako, ke kterému byla i košile modrá s bílou.Panenka jménem Cenedy má na hlavě zelené pero aby celý komplet vynikl

Botky patří jiné panence My-scene a jsou od výrobce tedy Mattela.


Draculaura

26. ledna 2012 v 13:11 | Nessie and Kreetin |  Monster high

Draculaura

O Vánocích jsme dostaly naší čtvrtou a prozatím poslední panenku z řady Monster high.Je to dcera Drákuly a každý už asi ví že se jmenuje se Draculaura.Tu si přála naše druhá sestra, líbila se jí zprva Frankie ale potom se zamilovala právě do Draculaury moc si jí přála a splnilo se jí to.Draculaura je v kolekci normální neboli školní její mazlíček se jmenuje Count Fabulous a kromě toho u sebe měla: Stojan, deník, hřeben, Couna Fabulse ,paraple a svůj krásný obleček.
O mě:
Ahoj jsem Draculaura a je mi 1599(nemůžu se dočkat sladkých 1700) Můj taťka je slavný "Hrabě Drákula" má oblíbená barva je růžová.Mé oblíbené jídlo je zelenina a ovoce.Nemám ráda maso protože jsem vegetariánka.Neoblíbený předmět je: Zeměpis jelikož je mi 1599 tak jsem byla všude dvakrát.Mám ráda Kreativní psaní.Můj oblíbený zvířecí mazlíček je Count Fabulous je to netopýr.To je asi vše zatím
Draculaura

Jé mě to ale sluší.

Ahoj já jsem Draculaura
Draculaura

Frankie Stein

24. ledna 2012 v 17:00 | Nessie and Kreetin |  Monster high

Frankie Stain

O Vánocích jsme dostaly naší i třetí panenku z řady Monster high.Je to dcera Frankenstain a jmenuje se Frankie Stain.Tu jsem si přála já, líbila se mi hned od začátku a moc jsem si jí přála a splnilo se mi to.Frankie je v kolekci normální neboli školní její mazlíček se jmenuje Wtzit a kromě toho u sebe měla: Stojan, deník, hřeben, Watize ,kabelku a svůj krásný obleček.

O mě:
Ahoj jmenuji se Frankie Stainová a je mi 15 dní... můj taťka je slavný Frankenstain.Mé oblíbené jídlo je prozatím vše co jsem ochutnala.Kamarádky mi říkají že mám dokonalou postavu do světa módy.Nevím co to přesně znamená, ale vzaly mě na nákupy kde jsme našly děsně úžasné kousky.Někdy se mi v té nejhorší situaci uvalní stehy jako jednou když mi při nacvičování roztleskávaček ulétla paže do davu a přistála před tím nejpříšerně úžasným klukem na Monster High.Má oblíbená barva je černá s bílími pruhy.Nesnáším plavání a miluji dějepis to bude asi vše no tak se zatím mějte.
Tak tady jsem v póze s vlasy.
Tadyk jsem se svými kamarádkami Lagoonou a Draculaurou.
A tady venku.

Lagoona Blue

23. ledna 2012 v 15:19 | Nessie and Kreetin |  Monster high

Lagoona Blue


O Vánocích jsme dostaly naší druhou panenku z řady Monster high.Je to dcera mořské příšeky a jmenuje se Lagoona Blue.Tu si přála má sestra a splnilo se jí to.Lagoona je v kolekci normální neboli školní její mazlíček se jmenuje Neptuna a kromě toho u sebe měla: Stojan, deník, hřeben, akváriu s Neptunou které je jako kabelka a svůj krásný obleček.


O mě:
Ahoj mé jméno je Lagoona Blue a jsem dcera mořské příšery.Je mi 15 let.Mým oblíbeným jídlem je sushi.Miluju vše co je u vody a ve vodě.Mým oblíbeným předmětem je Ocánografie,protože když nejsem ve vodě aspoň se oní naučím.Nesnáším Zeměpis ááá sopky a SKÁLY A POUŠTĚ MÁ NOČNÍ MŮRA.Nejhezčí barva je mořská modrá,no aspoň podle mě.Domácí mazlíček je pyraňa Neptuna kterou mám moc ráda.

Tady jsem v póze na suchu.Jé tady mi to sluší

A tady v balení...Smějící se


Goulia Yelps v pyžamu

22. ledna 2012 v 16:24 | Nessie and Kreetin |  Monster high

Goulia Yelps


Naše první monster high panenka která se u nás zabydlela byla Goulie Yelps. Goulii jsme dostaly v pyžamové kolekci.Pyžamo je bílé s červenými tečkami a černou sukní u sebe měla: Stojan, portrét, brýle hřeben, a rostomilé červené papuče.


O mě:
Ahoj jmenuji se Goulie Yelps a jsem dcera zombie. Je mi 16 monstřích let.Miluji čtení a ráda se učím nové věci.Knížky se mi vždy hodí do rozvrhu.Můj domácí mazlíček je sova jménem Sir Hoots a Lot.Je to pervektní parťák, i když mi odmítá dělat kurýra.Mé oblíbené jídlo jsou Mozečky... dělám si srandu.Miluji fast foot.Má oblíbená barva je červená.Moje kamarádka je Cloe de Nile.No to je asi vše, zatím se mějte.Smějící se


Tady je Goulie na parapetě.A tady v pózuje v pyžamu.
A tady je v balení.

Frankie a film

21. ledna 2012 v 10:34 | Nessie and Kreetin
Frankie chtěla vidět svůj první film podívejte se jak to dopadlo

Soutěž

17. ledna 2012 v 13:22 | Nessie and Kreetin
Zůčastnily jsme se soutěže na http://savrdadolls.blog.cz/1201/novy-rok-a-prvni-soutez-je-tu a náš výtvor byl " Pravá blondýnka 2" .No celkem se to povedlo, je škoda že má zalepenou nohu protože spadla z postele a noha se jí zlomila.Lepší blondýnku jsme nenašli tak jsme vysadily fashionstas a její čivava je taky v růžovém no,posuďte sami jestli se to povedlo 1. února se to oběví na svadradolls.blog.cz a do 8. února můžete hlasovat


Nessie and Kreetin
Tady je předloha
A tady je náš výtvor


Barbie je doma

7. ledna 2012 v 13:44 | Nessie and Kreetin


Tyto barbie si užily víkend do slova.